Domů > MATRACE DLE TYPU > Matrace na míru

Matrace na míru

Matrace na míru bez příplatku. Jsme výrobci matrací, vyrobíme jakýkoli rozměr matrací na přání. Stačí si vybrat typ matrace, napsat požadovaný rozměr a my jej vyrobíme.

Při specifičtějších rozměrech, prosím uvádějte do poznámky, co přesně kromě rozměru na míru požadujete, zavoláme vám a upřesníme specifikaci. Slevy až 58% na skladové kusy. Doprava našimi vozy. Matrace skladem. Na míru bez příplatku.  
Štítky
Cena
Parametry:
Nosnost:
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 41
< 1 3 4
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 41
< 1 3 4
Matrace na míru

Matrace na míru, jakýkoli rozměr a bez příplatku. Jsme přímo výrobci matrací, proto pro nás není problém vyrobit Vám jakoukoli matraci na míru.

Matrace na míru bez příplatku, rovnou od výrobce

Matrace na míru a to bez příplatku. Vyrobíme jakýkoli rozměr matrace (klidně i 72x186 cm) za cenu běžné matrace. Matrace přímo vyrábíme, proto je jedno zdali zrovna vyrábíme klasický rozměr, nebo rozměr na míru.

Vyberte si typ matrace, zadejte požadované rozměry a matrace je Vaše. Není problém vyrobit například matraci 113x196 cm. Výhodou je, že za výrobu na míru neplatíte nic navíc, účtujeme jen objem materiálu jako u klasických matrací.

Máte li bližší dotazy kontaktujte nás na čísle: 553 619 692. Můžete se stavit i na naši prodejnu, jsme ve všech velkých městech. Dokonalý servis. Nejlepší kvalita na trhu.