Domů > MATRACE DLE TYPU > Pružinové matrace

Pružinové matrace

Štítky
Cena
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 10 z 10
Zobrazuji zboží 1 - 10 z 10
Pružinové matrace

Pružinové matrace vlastní výroby. Vyrábíme pružinové taštičkové matrace klasických rozměrů i na míru bez příplatku. Pružinové matrace jsou ideální variantou pro těžší váhové kategorie preferující tvrdší lůžko. Nabízejí komfort nejlepší cirkulace vzduchu a jsou tak vhodné i pro použití s pevnou deskou.

Pružinové matrace na míru i klasické rozměry

Pro výrobu pružinových matrací Grossmann jsou použity pouze špičkové pružiny Bonell, které patří mezi nejlepší na trhu. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými pérky, takže se samovolně nemohou uvolňovat. Pružinové jádro je obaleno vrchní vrstvou pěny a tato kombinace poskytuje komfort osvěžujícího spánku na matraci, která se perfektně přizpůsobí vašemu tělu.

Pružinové taštičkové matrace

Možnou variantou jsou taštičkové matrace, jejichž jádro obsahuje až 500 samostatných pružin. Takto velké množství zajistí optimální rozložení hmotnosti lidského těla. Každá pružina kopíruje tělo zvlášť, takže se matrace přirozeně přizpůsobí tvaru páteře. Dodávané rozměry pro pružinové matrace jsou: 80 x 200, matrace 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, matrace 140 x 200, marace 160 x 200, matrace 180 x 200 cm.

Tento typ není vhodný pro kombinaci s polohovacími rošty!, nedá se dokonale ohýbat.