Domů > MATRACE DLE TYPU > 100% Latexové matrace

100% Latexové matrace

Cena
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 10 z 10
Zobrazuji zboží 1 - 10 z 10
Latexové matrace

Latexové matrace jsou špičkou v naší nabídce. Mezi zákazníky jsou velice oblíbené a nabízejí pohodlí nesrovnatelné s jinými typy materiálů. Projevuje se u nich velmi silná bodová elasticita což znamená,  že k deformaci dochází pouze v místě zatížení. Vzhledem k této vlastnosti matrace perfektně podpírají tělo v jakékoli pozici.

Latexové matrace na míru i klasické rozměry

Latexové matrace jsou špičkou na trhu. Zásadní výhodou je vynikající prodyšnost. Použitý materiál je tvořen miliony vzájemně propojených buněk, během spánku tak dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla.

Latexové matrace přímo od výrobce - 100% přírodní latex

V naší nabídce naleznete matrace Mayan Green vyrobené ze 100% přírodního latexu. Je to jediný latex na světě s nulovou uhlíkovou stopou (CO2 neutrální). Výroba 100% přírodního latexu probíhá v Guatemale, revoluční metodou vulkanizace za pomocí radiofrekvence. Samozřejmostí 100% přírodního latexu je platný certifikát.

Máme mnoholeté zkušenosti s výrobou matrací, vyrábíme klasické rozměry, ale také matrace na míru, stačí si objednat. Latexové matrace se výborně přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty a mají dlouhou životnost.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací