Domů > MATRACE DLE TYPU > Matrace z paměťové pěny
Štítky
Cena
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 15
< 1
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 15
< 1
Viscoelastické matrace, matrace z paměťové pěny

Matrace z paměťové pěny na míru bez příplatku i klasické rozměry. Matrace přímo vyrábíme, máme prodejny po celé ČR. Potah z Aloe Vera ke každé matraci zdarma.

Matrace z paměťové pěny, matrace z líné pěny

Matrace z líné paměťové pěny jsou jedny z nejprodávanější z naší nabídky. Líná paměťová pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvoří tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Kombinací různých tuhostí paměťové pěny se docílí maximálního pohodlí.

Viscoelastická pěna vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí. Je zárukou kvalitního komfortu při ležení a spánku (na boku, zádech apod.) a nedochází tak k otlakům omezujících krevní oběh. Významným prvkem je i ergonomické zónování matrace. Ložná plocha je profilována kombinací masážních nopků (umožňují jemné bodové promasírování pokožky pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (ten v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Díky této konstrukci si zachovává vynikající ortopedické vlastnosti.

Na jakém principu funguje matrace z paměťové pěny

Hlavní funkce matrace z viscoelastické líné paměťové pěny spočívá v tom, že když je matrace zatížena, vzduch v buňkách matrace se přesune do sousedních buněk a takto se pěna elegantním způsobem okolo Vašeho těla přizpůsobuje. Jakmile se pak následně zatížení uvolní, pěnová „paměť“ zachovává krátkou chvíli tvar před navrácením se do jejího původního stavu.

Typické rozměry pro matrace z líné pěny jsou: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.