Domů > MATRACE DLE TYPU > Matrace z komfortní pěny
Štítky
Cena
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 19
< 1
Zobrazuji zboží 1 - 12 z 19
< 1
Sendvičové matrace, PUR matrace

Sendvičové matrace z PUR pěny patří k základní nabídce oblíbených matrací do postele za nízkou cenu. Pro sendvičové matrace je typické jádro z vrstvy pojeného polyuretanu tzv. PUR, které zajišťuje celkové vyztužení matrace.

Sendvičové matrace, PUR matrace

Zdravotní sendvičové matrace. Dle typu potahu jsou PUR sendvičové matrace vhodné pro alergiky a astmatiky. Vrchní vrstvy sendvičových matrací tvoří pěny různých profilů a tuhostí. Moderní řešení pro sendvičové matrace představuje tvarování PUR pěny do tzv. nopů. Díky tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky.

Grossmann Matrace - sendvičové matrace

Jsme výrobci matrací. Vyrábíme sendvičové matrace na míru a bez příplatku, nebo klasické rozměry, které máme běžně skladem. Každá matrace má potah z Aloe Vera zdarma. Máme prodejny po celé ČR a také nejlepší ceny na trhu.

Dle typu potahu jsou pur a sendvičové matrace vhodné také pro alergiky a astmatiky. Nejprodávanější sendvičové matrace jsou z kategorie SUPER VÝHODNÉ AKCE. V nižší cenové hladině jsou nejoblíběnější matrace Alena, matrace Flexi nebo matrace Relax. Zákazníci pak nejčastěji vybírají matrace Zora pur, matraci Vital PUR nebo matraci Ergonomic. V akci 1+1 zdarma jsou pak v oblibě matrace Ortopedy maxi , Ortopedy visco nebo matrace Donau. Typické rozměry pro sendvičové matrace jsou: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.