Domů > MATRACE BEZ LEPIDEL

MATRACE BEZ LEPIDEL

Matrace vyrobené bez použití lepidel dosahují vysokých ortopedických vlastností díky speciálním prolisům. Pouhým otočením matrace mezi měkčí a tužší stranou minimalizuje riziko špatné volby tuhosti. 

Matrace jsou polohovatelné. Významným prvkem je ergonomické zónování matrace. Vzduchové kanálky zajišťují dokonalé větrání a tím se zamezuje usazování roztočů a plísní. Každá matrace je již v základu opatřena potahem z Aloe Vera (za potah nic nepřiplácíte). Doprava našimi vozy ZDARMA. Matrace přímo vyrábíme, marže poskytované obvykle přeprodejcům, necháváme vám (slevy až 62%).
Štítky
Cena
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 9 z 9
Zobrazuji zboží 1 - 9 z 9
Matrace vyrobené bez použití lepidel. Značkové pěny Eurofoam ®, dosahující vysokých ortopedických vlastností, matrace jsou spojeny pohromadě díky speciálním prolisům. Materiály jsou různých tuhostí. Každá strana matrace má jinou tuhost. Možnost výběru tuhosti ložné plochy pouhým otočením matrace mezi měkčí a tužší stranou minimalizuje riziko špatné volby tuhosti. Matrace jsou vyrobeny bez použití lepidla. 

Významným prvkem je ergonomické zónování matrace. Vzduchové kanálky zajišťují dokonalé větrání a tím se zamezuje usazování roztočů a plísní. Matrace jsou polohovatelné. Záruka je 3 a více let

Každá matrace je již v základu (nic nedoplácíte) opatřena luxusním potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera, která má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. 

Doprava je prováděná našimi vozy a je zcela zdarma. Poskytujeme slevy až -62% na skladové kusy. Tak vysoké slevy si můžeme dovolit proto, že matrace přímo vyrábíme, nemusíme tedy poskytovat marže přeprodejcům, můžeme je nechat přímo vám.