Domů > DOPLŇKY K MATRACÍM > Chrániče matrací, přistýlky > Matracový chránič nepromokavý KOMFORT
Běžná cena Akční cena
940,00 Kč
1 250,00 Kč
1 460,00 Kč
1 670,00 Kč
1 880,00 Kč
DOPLŇKY K MATRACÍM/Chrániče matrací, přistýlky

Matracový chránič nepromokavý KOMFORT

nejprodávanější

4176 

Je vyrobený z bílého froté vnější strana: 70 % bavlny + 30 % polyester s nánosem nepropustného a prodyšného polyuretanu zakončena lemovkou,rohy jsou opatřeny gumičkou proti posuvu po matraci Výhoda:

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH
940,00 Kč
ks  
Informace o produktu

Speciální potah Sanitized Treatment. Nepromokavý chránič potahů vhodný pro všechny typy nabízených matrací. Vnější strana je vyrobena z bílého Froté 100 g/m2 ve složení 70% bavlna/30% polyester s nánosem nepropustného a prodyšného polyuretanu. Froté je velmi příjemné na omak a ve styku s pokožkou udržuje teplo a má absorbční schopnosti. Nános polyuretanu zabraňuje průniku vody, moči, krve a jiných tělních tekutin – použití při inkontinenci. Chránič je zakončen lemovkou a rohy jsou opatřeny gumičkou, která zabraňuje posuvu po matraci.

Potah spolehlivě zabraňuje pronikání tekutin k matraci, absorbuje vlhkost a navíc má i antibakteriální účinky. Tato ochrana zajišťuje maximálně možné hygienické prostředí, zabraňuje znečištění matrace a v neposlední řadě i významně prodlužuje její životnost. Chránič matrace lze prát do 95 °C.
ÖKO-TEX Standard 100, Produktklasse I – Babyartikel ( zdravotní certifikát pro materiály určené pro styk s pokožkou i pro děti do tří let ).
resistentní vůči MRSA (Methicillin-resistant Staphylococcus aureus
Sanitized Treatment sanitized
Materiál je ošetřen speciální úpravou Sanitized
odolný proti plísním a bakteriím
praní (až 95°C).
Detailní fotografie