Z důvodu vládního nařízení jsou všechny naše prodejny do 22.1.2020 uzavřené.
PROVOZ ESHOPU NEPŘERUŠEN, OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME
Domů > POSTELOVÉ KOMPLETY-AKCE > Postel MARTIN 90x200 s roštem a matrací
-15%
POSTELOVÉ KOMPLETY-AKCE

Postel MARTIN 90x200 s roštem a matrací

DOPRAVA ZDARMA

2686 

Postel Martin 90x200 cm masív borovice, 1 ks pevný rošt a 1 ks matrace Relax Twin zdarma

Cena s DPH
5 400,00 Kč 4 590,00 Kč
ks  
Informace o produktu

Postelový komplet s jednolůžkem z borovice 90x200 + ROŠT + MATRACE


V kompletu je dodávána postel o rozměru 90 x 200 cm včetně 1 laťkového roštu o rozměru 90 x 200 cm a matrace Relax Twin o stejném rozměru 90 x 200cm.

Postel
Jednolůžko je vyrobeno z kvalitního 100 % dřeva borovice, v tomto případě ponecháno v přírodním odstínu. Masivní dřevo ošetřujeme bezbarvým a ekologicky nezávadným lakem ve dvou vrstvách. Masivní dřevo je tím nejlepším materiálem na trhu z pohledu zdravého a kvalitního spaní. 

Matrace Relax Twin
Je vysoce komfortní, sedmizónová, zdravotní matrace s rozdílnou tuhostí ložných ploch matrace. Díky možnost výběru tuhosti ložné plochy mezi měkčí a tvrdší stranou minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Matrace je vhodná i pro děti, ale také pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost matrace. Jádro matrace je vyrobeno z tepelně modifikované pěny nové generace s vyšší hustotou, která zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku. Matrace má na jedné straně anatomické tvarování, které umožňuje relaxaci zádových svalů a účinně předchází bolestem zad. Masažní nopky příznivě ovlivňují prokrvení svalů a pokožky. Matrace disponuje kvalitním potahem obsahující výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Ta má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Extrakt z Aloe Vera, jenž se postupně se uvolňuje Vám umožní dokonalou relaxaci ve spánku. Potah je na dotek příjemný, prodyšný, snímatelný a pratelný do 60°C. Exkluzivní látka s Aloe Vera a vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna zaručující velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky.

Technické parametry:
• výška matrace je 15cm
• nosnost do 120kg, matraci lze polohovat
• doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt s min. 12 ks lamel
• záruka 3 roky

Pevný rošt s lamelami vyrobenými z masívu smrk.. Jednotlivé laťky jsou k sobě připevněny pomocí textilních popruhů. K výrobě je použito pouze kvalitní vysušené dřevo , což roštu zajišťuje vysokou pevnost. Tento typ se tak vyznačuje vysokou nosností až 140 Kg. Kvalitní spací rošt zajišťuje provzdušnění matrace a prodlužuje její životnost! Proto jej doporučujeme používat ke všem námi prodávaným matracím.

Rošt je plně kompatibilní se všemi postelovými rámy v nabídce. Před koupí vždy zkontrolujte, zda je pevný rošt vhodný pro kombinaci s vaší matrací!

Specifikace:
12 pevných lamel z masívu smrk spojených textilní páskou
Šíře lamel cca 10 cm
Tloušťka lamely cca 2 cm
Mezera mezi lamelami 6,5 cm
Celková výška roštu cca 2 cm
U tří prken roštu předvrtány otvory 4 mm pro přišroubování.
Nosnost do 140 kg
Prkna hoblovaná sušená na 18 % vlhkosti.
Záruka 2 roky

Na Vaše přání Vám můžeme dodat další doplňky z masivu, např. noční stolky, komody, skříně, úložné prostory, patrové postele, matrace, rošty apod. Vybavujeme penzióny, hotely, ubytovny apod. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. Jako přímý výrobce jsme schopni dodat kompletní vybavení interierů z masivu dle Vašich představ

 

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací