Běžná cena Akční cena
Matrace z komfortní pěny/Matrace z komfortní pěny/90 x 200 cm

Matrace VITAL PUR

4418 

výška matrace 16 cm , nosnost 120kg , střední tvrdost H2/H3 , měkčí a tvrdší strana matrace, snímatelný a pratelný potah ALOE VERA

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH

Výběr zipu
Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku
Zip ze čtyř stran matrace - dělitelný na dvě části
Cena s DPH
ks  
Zboží se již neprodává
Informace o produktu

Vysoce kvalitní  sendvičová matrace o výšce 16 cm tvoří dvě profilované desky z kvalitní vysoce elastické zónové pěny, doplněné o třetí desku pro vyšší komfort ležení a prodloužení životnosti matrace. Každá strana matrace má jinou tuhost a velmi vysokovu váhovou toleranci, tudíž je vhodná téměř pro všechny uživatele, jak pro děti, tak i pro páry s rozdílnými požadavky. Každý si může zvolit tvrdší nebo měkčí stranu pouhým otočením matrace. Díky své konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu po dlouhou dobu. Ložná plocha obou desek je profilována do vlnek, které zajístí dokonalé větrání matrace a zabrání zadržování vlhkosti uvnitř matrace.

Složení matrace:
3,5cm vysoká zónová profilovaná komfortní pěna 25kg/m3
8cm vysoká pur pěna 25kg/m3 
3,5cm vysoká komfortní pěna 23kg/m3
Celková výška matrace vč.potahu je 16cm. 

Matrace je opatřena luxusním potahem s výtažkem z rostliny Aloe Vera, která má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci. Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40°C. Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.
Matrace musí být uložena na pevném nebo lamelovém roštu s minimálně 18ti lamelami! 
Matraci lze i polohovat, proto ji mohou používat i osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Záruka :
Jádro matrace 3 roky.
Potah matrace 2 roky.

Potřebujete jiný rozměr matrace? Stačí poslat dotaz a požadované rozměry. Vyrobíme Vám matrace přímo na míru!

Pokud chcete, aby Vám nová matrace sloužila co nejdéle, je potřeba o ni správně pečovat! Jak? Přečtěte si v článku Správná péče o matraci.

 

Příslušenství