Domů > MATRACE DLE TYPU > Pur, sendvičové matrace > Matrace pur FLEXI ALOE vera do 120kg
Běžná cena Akční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm 5 725,00 Kč 2 290,00 Kč
Cena do rozměru 120 x 200 cm 7 400,00 Kč 3 404,00 Kč
Cena do rozměru 140 x 200 cm 8 660,00 Kč 3 984,00 Kč
DOPRAVA ZDARMA AKCE MĚSÍCE
-60%
MATRACE DLE TYPU/Pur, sendvičové matrace

Matrace pur FLEXI ALOE vera do 120kg

4379 

Matrace s nosností do 120 kgFLEXI 15 ALOE je vyrobena ze značkové Německé pěny EuroFoam®

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH
5 725,00 Kč 2 290,00 Kč
ks  
Informace o produktu

Za tuto cenu nejlepší na trhu! Vysoce elastická zdravotní matrace, vícezónová, oboustranné použití (pro ženy i pro muže). Antialergický potah z Aloe Vera! Lepší už to být nemůže.   

Konstrukce matrace se skládá ze značkových Německých  pěn EuroFoam® dosahující vlastností studených pěn. Luxusní matraci tvoří dvě profilované desky z kvalitní vysoce elastické vícezónové pěny o vyšší objemové hmotnosti. 

Matrace je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, dokonce i pro děti!

Každá deska má jinou tuhost.Možnost výběru tuhosti ložné plochy mezi měkčí a tužší minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Matrace je vhodná i pro děti, ale i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka.Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu,kde si uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace pouhým otočením matrace.

Ložná plocha obou desek je profilována kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). středně tvrdá matrace, nosnost do 120kg, lze polohovat.

Potah z Aloe Vera vhodný pro alergiky!

Matrace je opatřena luxusním  potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40C.Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace.Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

Záruka  2 roky 
Výška: cca 14 cm
Lze polohovat
Střední tvrdost H2/H3,nosnost do 120kg,
Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt-min.18 lamel. 
Lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez příplatku

oboustranné použití – měkčí strana pro ženy a tvrdší pro muže pro vysoký komfort při ležení a zotavující spánek výborné ortopedické vlastnosti vyznačuje se vysokou pružností, tvarovou stálostí a dlouhou životností kvalitní vícezónové jádro pro dokonalé přizpůsobení obrysům těla velmi dobrá podpora ramenní, bederní a pánevní oblasti vhodná pro alergiky

Technické parametry
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací