Běžná cena Akční cena
6 780,00 Kč 3 390,00 Kč
7 780,00 Kč 4 390,00 Kč
9 480,00 Kč 5 390,00 Kč
-50%
MATRACE DLE TYPU/Matrace z komfortní pěny

Matrace FLEXI

DOPRAVA ZDARMA Akce do 4.12.

4379 

výška matrace 14 cm , nosnost 100kg , střední tvrdost H3 , oboustranné použití matrace, snímatelný a pratelný potah

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH
6 780,00 Kč 3 390,00 Kč

Výběr zipu
Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku
Zip ze čtyř stran matrace - dělitelný na dvě části
Cena s DPH
6 780,00 Kč 3 390,00 Kč
ks  
Informace o produktu

Za tuto cenu nejlepší na trhu! Vysoce elastická zdravotní matrace, vícezónová, oboustranné použití (pro ženy i pro muže).
Konstrukce matrace se skládá ze značkových Německých  pěn EuroFoam® dosahující vlastností studených pěn. Luxusní matraci tvoří dvě profilované desky z kvalitní vysoce elastické vícezónové pěny o vyšší objemové hmotnosti.
Každá deska má jinou tuhost.Možnost výběru tuhosti ložné plochy mezi měkčí a tužší minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Matrace je vhodná i pro děti, ale i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka.Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu,kde si uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace pouhým otočením matrace.

Složení matrace:
7cm vysoká profilována komfortní pěna 28kg/m3 s tvrdostí H3
7cm vysoká profilována komfortní pěna 25kg/m3 s tvrdostí H2

Potah je vhodný pro alergiky!
Matrace je opatřena luxusním potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný dle etikety na potahu matrace. Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.
Záruka  2 roky 
Výška: cca 14 cm
Lze polohovat
Střední tvrdost H2/H3,nosnost do 100kg,
Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt-min.18 lamel. 
Lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez příplatku

oboustranné použití – měkčí strana pro ženy a tvrdší pro muže pro vysoký komfort při ležení a zotavující spánek výborné ortopedické vlastnosti vyznačuje se vysokou pružností, tvarovou stálostí a dlouhou životností kvalitní vícezónové jádro pro dokonalé přizpůsobení obrysům těla velmi dobrá podpora ramenní, bederní a pánevní oblasti vhodná pro alergiky

Příslušenství Recenze