Domů > ROŠTY
Štítky
Cena
Vynulovat filtr
Rošty

Lamelové rošty do postele jsou spolu s matrací základním předpokladem pohodlného a zdravého spánku - rošt s matrací zabezpečují správnou fyziologickou oporu těla při spánku, uvolňují klouby a svaly. Lamelové rošty plní hned několik důležitých funkcí. Mezi nejzákladnější funkce lamelového roštu patří prodloužení životnosti a zvýšení ortopedických vlastností matrace. Kvalitní rošty umožňují matraci dýchat, a tím se v posteli udržuje příjemné klima a zabraňuje se tvorbě plísní a rozmnožování bakterií.

V naší nabídce najdete:
Pevné laťkové rošty - jsou základní rošty do postele bez možnosti polohování. Vyrábíme je z bukové překližky. Jednotlivé laťky jsou k sobě připevněny pomocí textilních popruhů. Tento typ roštů se vyznačuje vysokou nosností /150kg jeden rošt/ a pevností, je zcela bez suků!

Lamelové rošty pevné - bez možnosti polohování.

Polohovací lamelové rošty - jsou lamelové rošty, které mají samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou. Rošty mají většinou několik nastavitelných poloh a polohují se pomocí látkového úchytu. Rám lamelových roštů je vyrobený z pevné bukové překližky a lamely jsou vyrobeny bukového masívu, který je opatřen bezbarvým lakem aby nedošlo k poškození matrace. Lamely jsou v rámu uchycené v kaučukových pouzdrech. Kvalitní pouzdra jsou velmi důležité k tomu, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost.

Typické rozměry pro rošty do postele jsou: 80x200, 90x200, 120x200 a 140x200cm.