Prodejna v Brně je ve dnech 8. - 19.8. zavřená
Prodejna v Ostravě je ve dnech 15. - 19.8. zavřená
Domů > MATRACE DLE TYPU > Dětské matrace > Dětská matrace BIOTEX - KOKOS
Běžná cena Akční cena
5 990,00 Kč
2 290,00 Kč
3 180,00 Kč
MATRACE DLE TYPU/Dětské matrace

Dětská matrace BIOTEX - KOKOS

DOPRAVA ZDARMA

4942 

Složení: Biotex - ovčí vlna - kokoslatexová deska, snímatelný a pratelný potah do 60°C. Výška matrace 8 cm Rozměr 60 x 120 cm a 70 x 140 cm

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH
2 290,00 Kč

Výběr potahu
Aloe
Sanitized
Cena s DPH
2 290,00 Kč
ks  
Informace o produktu

Luxusní dětská matrace s prodlouženou životností je vyrobena z kombinace netkané textilie BIO-TEX ovčí vlna a kokos-latexové desky. Speciální složení matrace z netkané textilie s kombinací ovčí vlny – BIOTEX (jedinečný materiál pro výplňovou funkční vrstvu matrací s bezkonkurenční vzdušností) ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje (až o 30% rychleji než běžné používané materiály) má lepší propustnost pro vzduch a vodní páru a vynikající mechanické vlastnosti. Ideální anatomické přizpůsobení křivce těla napomáhá k optimální regeneraci celého těla, což v případě matrací znamená zajištění stálé cirkulace vzduchu, která napomáhá udržet ideální teplotní pohodu. Tento moderní a progresivní materiál spolu s celkovou konstrukcí matrace splňuje ty nejpřísnější požadavky kladené na zdravé spaní. Po ukončení životnosti matrace je recyklovatelný bez zatěžování životního prostředí.

Matrace je opatřena luxusním potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný dle etikety na potahu. Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.
Výška matrace 8 cm, nosnost do 50kg ,
Pro tuto matraci platí prodloužená ZÁRUKA 3 ROKY.
 
Za příplatek  + 400 Kč ke stávající ceně  lze matraci opatřit speciálním potahem Sanitized Treatment
Froté 100 g/m2 ve složení 70% bavlna a 30% polyester s nánosem nepropustného a prodyšného polyuretanu. Froté je velmi příjemné na omak a ve styku s pokožkou udržuje teplo a má absorpční schopnosti. Nános polyuretanu zabraňuje průniku vody, moči, krve a jiných tělních tekutin – použití při inkontinenci seniorů i kojenců.
Lze prát při teplotě až 95°C.
ÖKO-TEX Standard 100, Produktklasse I – Babyartikel (zdravotní certifikát pro materiály určené pro styk s pokožkou i pro děti do tří let).

•resistentní vůči MRSA (Methicillin-resistant Staphylococcus aureus
Sanitized Treatment sanitized
Materiál je ošetřen speciální úpravou Sanitized:
•odolný proti plísním a bakteriím